0554 417 36 26     0554 417 36 26
info@zorlucilingir.com     Talep Formu
0554 417 36 26     0554 417 36 26 7/24     info@zorlucilingir.com     Servis Talep Formu
15 Dakikada Çilingir Hizmeti !

Çelik Kapı Açma

01 Aralık 2022     252 Görüntüleme

çelik kapı açma, çelik kapı açma fiyatları, Kilitli çelik kapı açma,kapı kilit açma,kapı kilit tamiri

Hali hazırda ev kapılarının çelik kapı olması, değişik problemleri ve gereksinimleri da yanında getirmiştir. Çelik kapı açma bu ihtiyaçlardan en mühimleridir. Elinizde anahtarınız varsa tabi ki çelik kapı açma konusu ile ilgili rastgele bir problem yaşanmayacaktır. Fakat yoğun iş temposu sebebiyle anahtarı unutma, kaybetme ve çaldırma gibi sebeplerle anahtar sahip olunan değilse çelik kapı açma mühim bir problem olarak karşınıza çıkmış demektir. Bu halde, bizi arayarak duruma araya girmek edilmesi istenebilecektir. Kapı Kilit Tamiri Kendinizin gerçekleştireceği ya da yetkisiz ve ehil olmayan şahıslara yaptıracağınız çelik kapı açma denemeleri, kapınıza zarar vereceği gibi, büyük harcamalarla yeni bir kapı alabilmek mecburiyetinde kalmanıza da gerek olabilecektir. Bu alanda yıllardır etkinlik gösteren Zorlu Çilingir Servisi, bu işin uzmanı ve yetkilisi olarak, kısa süreler içerisinde, çelik kapılara ya da etrafındaki rastgele bir bölgeye zarar vermeden çelik kapı açma prosedürünü gerçekleştirebilmektedirler.

Çelik Kapı Açma Yöntemleri

Çelik kapılar, güvenlikli ve korunaklı özellikleri sebebiyle başka kapılara oranla daha zor açılan sistemlerdir. Bununla birlikte, çelik kapı açma prosedürü amacıyla iki halin zenginliği söz konusudur ve bu hallerden hangisi yaşanıyorsa Zorlu Çilingir personeli doğrulusunda ona ideal teknik kullanılmaktadır.

Çelik Kapı Açma

Çelik Kapı Açma Servisi Bizim kullandığımız tekniklerden birincisi anahtarın kapı gerisinde kalması neticesi kapıyı açıp eve girememe problemidir. Bu haldeki çelik kapılar, ehil çilingirlerimiz doğrulusunda dışarıdan araya girmek edilerek ve maymuncuk sayesinde basitçe açılabilecektir. Çelik Kapı Kilit Tamiri Bu şekilde oluşturulan araya girmek kapınıza hiçbir zarar vermeyeceği gibi aynı anahtarı kullanmaya da devam edebilmeniz olası olmaktadır. Bununla birlikte, kapı kilitli değil ve yalnızca unutulduysa, pet şişe gibi oran olarak sert ve esnek bir maddenin kilit diline baskı uygulayacak şekilde sokulması ve bu esnada kapıya ileri geri baskı uygulanması çelik kapınızı açmanızı sağlayabilecektir.

Çelik kapı açma prosedüründe oran olarak daha zor olan hal ise kapının kilitli bulunduğu ve hiçbir şekilde anahtara ulaşılamayacağı hallerdir. Bu hallerde Zorlu Anahtarcıdan çilingir desteği alabilmek çok daha büyük ehemmiyet arz etmektedir. Bunda da duruma ve şartlara göre iki değişik teknik uygulamaktayız. İlk tercihimiz, kapıdaki sahip olunan kilit göbeğini çıkararak kapıyı açar ve ardından anahtarı olmadığı amacıyla kullanılamayacak duruma gelen bu kilidi yenisiyle değiştirme yoluna gidebiliriz. Bu tekniğin olası olmadığı birtakım çelik kapılarda ise, çilingirimiz doğrulusunda sarf edilen murç adlı alet sayesinde, dışarıdan araya girmek edilerek anahtar rozetinin kırılması sağlanmaktadır. Bu prosedür ardından meydana çıkan barel alanı da kırılmasını takiben yeni bir barel yerleştirilmesi kapının açılmasını sağlayacaktır.

Çelik Kapı Açma Fiyatları

Çelik Kapı Açma Fiyatları; kilit türü, kilidin markası ve yapılacak işleme göre değişmektedir. Profesyonel çilingirler sizlere ideal fiyatlarla temiz işçilik sunmaktadır. Kapı Açma Fiyatları Kendi çabanızla hiçbir şekilde açamadığınız kapılarınızı bir çilingir basitçe açabilir. Bu yüzden ilk önce bir çilingir ile çalışmayı denemelisiniz. Hizmet bölgelerimiz içerisinde süratli ve problemsiz kapı açma hizmeti alabilmek istiyorsanız bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Hizmet bölgelerimize sitemizden ulaşabilirsiniz. Kapı kilidi açma, kilit değiştirme gibi bütün işlemler konusu ile ilgili sizlere destek oluyoruz.

Çelik Kapı Açma Servis Bölgeleri

Adalar Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Beşiktaş Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Beykoz Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Çekmeköy Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Kadıköy Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Kartal Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Maltepe Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Pendik Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Sancaktepe Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Şile Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Sultanbeyli Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Tuzla Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Ümraniye Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.

Üsküdar Çelik Kapı Açma, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Kilit Fiyatları, Çelik Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Tamir, Kapı Açma, Kapı Açma Fiyatları, Çelik Kapı Kilit Tamiri, Çelik Kapı Barel Değiştirme, Çelik Kapı Rozet Değiştirme, Kilit Değiştirme, hizmeti vermekteyiz.BİLGİLENDİRME

Nöbetçi Çilingir

Acil Çilingir

Çilingir

Anahtarcı

Anahtar Kopyalama

Kilit Tamiri

Kilit Göbek Değişimi

Kasa Çilingir

Oto Çilingir

7/24 Mobil Acil Çilingir
Servis Numaramız:


0554 417 36 26

 

ETİKET BULUTU
BU KATEGORİDEKİ DİĞER HİZMETLER